PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY S ANGLIČTINOU

SUMMER ENGLISH CAMP

Příměstské tábory s angličtinou jsou již tradiční letní aktivitou Jazykové školy For You a děti se na ně rády vrací. Tábor je určen pro děti od 6 do 12 let a je pro ně vždy připraven zajímavý program, který je celý den doprovázen angličtinou. Děti si nenásilnou formou obohatí slovní zásobu, získají jistotu a zdokonalí se v komunikaci v angličtině. Každý týden bude mít příměstský tábor své hlavní téma a tomu budou přizpůsobeny všechny činnosti.

V ceně je zahrnuto 36 hodin výuky, materiály, kteří mají lektoři připravené, pojištění během tábora, obědy (po – čt), svačiny, pití.

Dopolední program probíhá výuka zábavnou formou. Slovní zásoba a témata jsou zvoleny tak, aby odpovídaly věku dětí a jejich zájmu.  Každý den děti čekají různé aktivity – sportovní, vědecké pokusy, výtvarné a tvořivé aktivity. Odpolední program je věnován sportovních aktivitám a hrám. Vaše děti budou trávit čas užitečně, Děti můžou využít přespání ze čtvrtku na pátek za příplatek a můžou tak zažít plno zábavy.

Cílem příměstských táborů zaměřený na cizí jazyk je dětem ukázat, že i jejich výuka může být zábavná.

Program je od pondělí do pátku, od pondělí do čtvrtka od 8:00 – 16:00 a v pátek od 8:00 do 12:00 hod.

Přihlásit své děti můžete na tel. 724 830 961 nebo na emailu dita.tomankova@skolaforyou.cz

 

 

Výuka dětí předškolního věku

Pro děti předškolního věku nabízíme především skupinové lekce. V současné době máme v týmu dva vyškolené lektory na unikátní metodu výuky angličtiny Wattsenglish, která je určena pro děti již od dvou let. Tato metoda je založena na osvojování jazyka přirozenou cestou (podobně jako je to s mateřskou řečí) a děti se velice brzy naučí rozumět a mnohdy i v cizím jazyce komunikovat.

 

Výuka žáků základních a středních škol

Žákům ZŠ a SŠ nabízíme individuální i skupinovou výku.  Zakládáme si na tom, aby skupinky našch studentů byly co nejmenší a výuka měla co největší efekt.

 

V létě pořádáme příměstské tábory a dětské dopolední teenagerovské kurzy spojené se zážitkovou angličtinou (formou her, malování, písniček apod.). Záleží na věku a společných zájmech dětí.

 

Kurzy pro maturanty

Nabízíme přípravné kurzy ke sttním maturitám z cizích jazyků. Kurz zahrnuje odbornou přípravu, lekce jsou vedeny s cílem efektivně připravit každého studenta k úspěšnému zvládnutí zkoušky.

Nabízíme jak individuální, tak skupinové kurzy. Přihlásit se do kurzu můžete kdykoliv v průběhu roku.